Rower KROSS Lizzy 24"
BRAK TOWARU
Rower KROSS Lizzy 24" rama aluminiowa, widelec amortyzowany ZOOM BRVO-381. Kierownica i wspornik Kross oraz wygodne siodełko Selle Royal Slide. Atrakcyjny i żywy design.
Opis
| Rama | Performance Alu |
| Kolory | Raspberry, Turquoise |
| Rozmiar | Wheels 24 |
| Widelec | Zoom BRAVO-381 |
| Tylny amortyzator | |
| Ilość biegów | 18 |
| Przerzutka przód | Shimano Tourney TZ30 |
| Przerzutka tył | Shimano Tourney TZ50 |
| Hamulec przód | KROSS V-brake |
| Hamulec tył | KROSS V-brake |
| Dźwignie hamulca | Alhonga |
| Manetki | Shimano Revoshift RS35, 6 speed |
| Korby | SR Suntour CW9-XCC 22/32/42T |
| Suport | Alfred Thun |
| Łańcuch | KMC Z30 |
| Kaseta / Wolnobieg | Shimano Tourney TZ20 14-28T |
| Piasta przód | Ningbo SF-A03 36H |
| Piasta tył | Ningbo SF-A03F 36H |
| Opony | Rubena V75 Scylla 24""x1,9 |
| Obręcze | KROSS (alloy) |
| Kierownica | KROSS (steel, rise, 25,4mm) |
| Wspornik kierownicy | KROSS (steel, 25,4mm) |
| Wspornik siodła | KROSS (steel, 27,2mm) |
| Stery | Neco H703 |
| Siodło | Selle Royal Slide |
| Chwyty | Herrmans |
| Pedały | Plastic |
