Rower KROSS Tempo MODERATO
BRAK TOWARU
towar niedostępny
Rower KROSS Tempo Moderato rama wykonana z materiału Performance Aluminum posiada geometrię gwarantującą przyjemną jazdę. 3 biegowa tylna piasta z hamulcem wewnętrznym – Shimano Nexus. Szerokie i komfortowe siodło - Selle Royal. Dodatkowe wyposażenie: pełne oświetlenie, dynamo w przedniej paście, bagażnik, błotniki, podpórka
Opis
| Rama: | Performance Alu |
| Kolory: | Biały |
| Rozmiar: | 17" |
| Widelec: | Stalowy 28" |
| Tylny amortyzator: | |
| Ilość biegów: | 3 |
| Przerzutka przód: | - |
| Przerzutka tył: | Shimano Nexus 3 |
| Hamulec przód: | KROSS V-brake |
| Hamulec tył: | Shimano Nexus (coaster brake) |
| Dźwignie hamulca: | Alhonga |
| Manetki: | Shimano Nexus SL-3S35E, 3 biegi |
| Korby: | Cyclone CTL3-101S7 38T |
| Suport: | Alfred Thun |
| Łańcuch: | KMC Z410 |
| Kaseta / Wolnobieg: | - |
| Piasta przód: | Shimano DH-3N20-NT 36H |
| Piasta tył: | Shimano Nexus SG-3C41 36H |
| Opony: | Rubena V41 Valrus 28"x1,75x2" (z białym paskiem) |
| Obręcze: | KROSS (Aluminiowe, podwójna ściankal) |
| Kierownica: | KROSS (Aluminiowa, wznios, 25,4mm ) |
| Wspornik kierownicy: | KROSS (Aluminiowy, regulowany, 25,4mm) |
| Wspornik siodła: | KROSS (Aluminiowy, amortyzowany, 27,2mm) |
| Stery: | Neco H113 |
| Siodło: | Selle Royal |
| Chwyty: | Herrmans Primergo |
| Pedały: | Tworzywo sztuczne |
