Rower KROSS Hexagon F3
BRAK TOWARU
Rower KROSS Hexagon F3 rama aluminiowa, amortyzator przedni SR Suntour XCT V4. Mocne i proste w obsłudze hamulce Kross typu V-brake. Wyjątkowa biało-fioletowa kolorystyka pozwoli wyróżnić się z tłumu.
Opis
| Rama: | Performance Alu Women Geometry |
| Kolory: | Biały, Fioletowy |
| Rozmiar: | S, M, L |
| Widelec: | SR Suntour XCT V4 (skok 100mm) |
| Tylny amortyzator: | brak |
| Ilość biegów: | 21 |
| Przerzutka przód: | Shimano Tourney TZ30 |
| Przerzutka tył: | Shimano Altus M310 |
| Hamulec przód: | KROSS V-brake |
| Hamulec tył: | KROSS V-brake |
| Dźwignie hamulca: | Shimano Tourney ST-EF51 |
| Manetki: | Shimano Tourney ST-EF51, 7 biegów |
| Korby: | SR Suntour CW9-XCC-T202PBIG 42/32/22T |
| Suport: | Alfred Thun |
| Łańcuch: | KMC Z50 |
| Kaseta / Wolnobieg: | Shimano Tourney TZ21 14-28T |
| Piasta przód: | Joy Tech 432QR 36H |
| Piasta tył: | Joy Tech 431QR 36H |
| Opony: | Impac Trailpac 26"x2.1" (z białym paskiem) |
| Obręcze: | KROSS (Aluminiowe, podwójna ścianka) |
| Kierownica: | KROSS (Stalowa, wznios, 600mm, 25,4mm) |
| Wspornik kierownicy: | KROSS (Aluminiowy, ahead, 25,4mm) |
| Wspornik siodła: | KROSS (Aluminiowy, 27,2mm) |
| Stery: | Neco H142 |
| Siodło: | Selle Royal Mach RVS 8549 |
| Chwyty: | Herrmans Primergo |
| Pedały: | Tworzywo sztuczne |
