Rower KROSS Hexagon X2
BRAK TOWARU
Rower KROSS Hexagon X2 rama aluminiowa w technologi Mechanical Shaping. Napęd SHIMANO, komponenty Kross.
Opis
| Rama | Performance Alu |
| Kolory | Czarny, Czerwony |
| Rozmiar | XS, S, M, L |
| Widelec | SR Suntour M2025-A (skok 63mm) |
| Tylny amortyzator | brak |
| Ilość biegów | 21 |
| Przerzutka przód | Shimano Tourney TZ30 |
| Przerzutka tył | Shimano Tourney TX35 |
| Hamulec przód | KROSS V-brake |
| Hamulec tył | KROSS V-brake |
| Dźwignie hamulca | Shimano Toureny ST-EF40 |
| Manetki | Shimano Toureny ST-EF40, 7 biegów |
| Korby | SR Suntour CW9-XR172-PBIG 42/32/22T |
| Suport | Alfred Thun |
| Łańcuch | KMC Z50 |
| Kaseta / Wolnobieg | Shimano Tourney TZ21 14-28T |
| Piasta przód | Joy Tech 432QR 36H |
| Piasta tył | Joy Tech 431QR 36H |
| Opony | Impac Trailpac 26"x2.1" |
| Obręcze | KROSS (Aluminiowy, podwójna ścianka) |
| Kierownica | KROSS (Stalowa, wznios, 600mm, 25,4mm) |
| Wspornik kierownicy | KROSS (Aluminiowy, ahead, 25,4mm) |
| Wspornik siodła | KROSS (Stalowy, 27,2mm) |
| Stery | Neco H142 |
| Siodło | Selle Royal Mach RVS 8549 |
| Chwyty | KROSS |
| Pedały | Tworzywo sztuczne |
