Rower KROSS Junior S 24"
BRAK TOWARU
Rower KROSS rama aluminiowa 24", amortyzowany widelec ZOOM BRAVO-381, nożny hamulec. Wygodne siodełko Selle Royal Slide
Opis
| Rama | Performance Alu |
| Kolory | Czarny, Biały |
| Rozmiar | Koła 24" |
| Widelec | Zoom BRAVO-381 |
| Tylny amortyzator | brak |
| Ilość biegów | 18 |
| Przerzutka przód | Shimano Tourney TZ30 |
| Przerzutka tył | Shimano Tourney TZ50 |
| Hamulec przód | V-brake |
| Hamulec tył | Coaster brake |
| Dźwignie hamulca | Alhonga |
| Manetki | Shimano Revoshift RS35, 6 biegów |
| Korby | SR Suntour CW9-XCC 22/32/42T |
| Suport | Alfred Thun |
| Łańcuch | KMC Z30 |
| Kaseta / Wolnobieg | Shimano Tourney TZ20 14-28T |
| Piasta przód | Ningbo SF-A03 36H |
| Piasta tył | Ningbo SF-A03F 36H |
| Opony | Rubena V75 Scylla 24"x1,9" |
| Obręcze | KROSS (Aluminium) |
| Kierownica | KROSS (Stalowa, wznios, 25,4mm) |
| Wspornik kierownicy | KROSS (Stalowy, 27,2mm) |
| Wspornik siodła | KROSS (Stalowy, 27,2mm) |
| Stery | Neco H703 |
| Siodło | Selle Royal Slide |
| Chwyty | Herrmans |
| Pedały | Tworzywo sztuczne |
