Rower KROSS Tempo Adagio Damski/Męski
BRAK TOWARU
Rower KROSS Tempo Adagio rama wykonana z materiału Performance Aluminium posiada geometrię wpływającą na stabilne i bezpieczne prowadzenie. Amortyzator przedni o skoku 50mm - SR Suntour SF9-CR8V. Szerokie i komfortowe siodło - Selle Royal Freedom 5094DRC. Dodatkowe wyposażenie: pełne oświetlenie, bagażnik, błotniki, podpórka.
Opis
| Rama: | Performance Alu |
| Kolory: | Woman: Graphite, Violet Men: Graphite |
| Rozmiar: | Man: 19",21" Woman: 17", 19" |
| Widelec: | SR Suntour SF9-CR8V 26"" (travel 50mm) |
| Tylny amortyzator: | brak |
| Ilość biegów: | 21 |
| Przerzutka przód: | Shimano TZ-31 |
| Przerzutka tył: | Shimano Altus |
| Hamulec przód: | KROSS V-brake |
| Hamulec tył: | KROSS V-brake |
| Dźwignie hamulca: | Shimano Tourney ST-EF51 |
| Manetki: | Shimano Tourney ST-EF51, 7 speed |
| Korby: | Shimano FC-M171 48-38-28T |
| Suport: | Alfred Thun |
| Łańcuch: | KMC Z50 |
| Kaseta / Wolnobieg: | Shimano MF-TZ21 14-28T |
| Piasta przód: | Ningbo SF-A201 |
| Piasta tył: | Shimano DH-3N20-NT 36H |
| Opony: | Rubena V41 Valrus 26""x1,75x2"" (with white stripe) |
| Obręcze: | KROSS (Alloy, Double Wall) |
| Kierownica: | KROSS (steel, rise, 25,4mm ) |
| Wspornik kierownicy: | KROSS (adjustable, 25,4mm) |
| Wspornik siodła: | KROSS (alloy, 27,2mm) |
| Stery: | Neco H113 |
| Siodło: | Selle Royal Freeway 5094DRC |
| Chwyty: | Herrmans Primergo |
| Pedały: | Plastic |
