Rower KROSS Trans Siberian Damski/Meski mod. 2013
BRAK TOWARU
Rower KROSS Trans Siberian rama aluminiowa dzięki odpowiednio dobranej geometrii zapewnia stabilne prowadzenie. Amortyzator przedni o skoku 63mm - SR Suntour M3010AL. Przerzutka tylna – Shimano Altus. Szerokie i wygodne siodło – Selle Royal Freeway. Dodatkowe wyposażenie: pełne oświetlenie, bagażnik, błotniki, podpórka.
Opis
| Rama: | Performance Alu |
| Kolory: | Man: Matte Graphite, Matte Silver: Woman: Silver, Matte Graphite |
| Rozmiar: | Man:19", 21", 23" Woman: 17",19" |
| Widelec: | SR Suntour M3010AL (travel 63mm) |
| Tylny amortyzator: | brak |
| Ilość biegów: | 21 |
| Przerzutka przód: | Shimano Tourney TZ31 |
| Przerzutka tył: | Shimano Altus M310 |
| Hamulec przód: | KROSS V-brake |
| Hamulec tył: | KROSS V-brake |
| Dźwignie hamulca: | Shimano Tourney ST-EF51 |
| Manetki: | Shimano Tourney ST-EF51, 7 speed |
| Korby: | SR Suntour CW9-XR178-PB 48/38/28T |
| Suport: | Alfred Thun |
| Łańcuch: | KMC Z50 |
| Kaseta / Wolnobieg: | Shimano Tourney TZ21 14-28T |
| Piasta przód: | Alloy 36H |
| Piasta tył: | Alloy 36H |
| Opony: | Impac Tourpac 700x40C / 28""x1,6"" (with reflex) |
| Obręcze: | KROSS (Alloy, Double Wall) |
| Kierownica: | KROSS (steel, rise, 25,4mm) |
| Wspornik kierownicy: | KROSS (alloy, adjustable, 25,4mm) |
| Wspornik siodła: | KROSS (alloy suspension, 27,2mm) |
| Stery: | Neco H113 |
| Siodło: | Selle Royal Freeway |
| Chwyty: | Herrmans Primergo |
| Pedały: | Plastic |
